سبدخرید خالی
 x 

سبد خرید شما خالی است!

جمع کل 0 ﷼

فیلم های سایت

آخرین مطالب

Thumbnail ممنوعیت انتشار تصاویر وینی د پو، خرس کوچک قصه‎های کودکان از سوی مقام‌های چینی ممکن است اقدامی عجیب به نظر برسد، اما بخشی از آن به دلیل مبارزه دولت علیه وبلاگ‌نویسانی است که می‌خواهند قوانین سانسور...

ماشین حساب آنلاین

عکس های سایت

دانلود فیلم

هستی دانلود ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود فیلم جدید ، دانلود نرم افزار ،دانلود بازی ، کلیپ ، دانلود انیمیشن ، دانلود کتاب ، موبایل ، اندروید

خبرنگاران جوان

www.Yjc.ir

دوربین عکاسی

وبلاگ گروه پیکسل

عجیب ترین

یک حلقه عجیب
 • ۱۰ رازی که درباره موزه لوور نمی‌دانید!

  برای بسیاری از مردم دنیا، بازدید از موزهٔ لوور ، یکی از الویت‌های آن‌ها در سفر به پاریس است. این موزه که پربازدیدترین موزهٔ دنیا...

 • ۱۱ ساحل زیبای ترکیه!

  در جهان شگفتی‌های زیادی وجود دارد، مناظر زیبا، غارها، کوه‌ها و شگفتی‌های دیگر که هریک جایگاه خاص خود را دارند. ساحل یکی از زیباترین این...

 • ۱۰ شهر زیبای مالزی!

  کشور مالزی با جمعیتی حاصل از ترکیب مالایی‌ها، چینی‌ها، هندی‌ها و و برخی از اقوام بومی، یکی از متفاوت‌ترین و شگفت‌انگیزترین کشورهای جنوب شرقی آسیا...

 • ۱۰ تا از زیباترین بنا های تاریخی جهان!

  معماری از جمله هنرهای پرطرفداری است که در قالب سبک‌های مختلف، نماینده‌ای شایسته برای بیان خصوصیات و ویژگی‌های هر عصر و دوره‌ای بوده و هست....

 • ۱۰ جزیره‌ای که مقصد سفر افراد مشهور است!

  هرساله، جزایر و هتل‌های زیادی میزبان افراد مشهور و ثروتمند هستند. در این میان، جزایری وجود دارند که در میان ستارگان، بسیار محبوب بوده و...

مشاهده صورتحساب سهام عدالت

جدول زمانبندي مجاز براي مراجعه به سامانه سهام عدالت در ده روز شروع فعاليت سامانه
جدول زمانبندي مجاز براي مراجعه به سامانه سهام عدالت در ده روز شروع فعاليت سامانه

به گزارش روابط عمومي سازمان خصوصي سازي؛ سامانه سهام عدالت به نشاني www.samanese.ir از فردا سه شنبه مورخ 17/12/1395 براي مشمولين محترم و دريافت صورتحساب مربوطه راه اندازي خواهد شد.

بر اساس اين گزارش:

به منظور كسب اطلاع توسط عموم مردم عزيز كشور از مشمول بودن يا نبودن خود در طرح سهام عدالت و دريافت صورت وضعيت سهام عدالت توسط مشمولين طرح ، سامانه اطلاع رساني سهام عدالت به نشاني فوق راه اندازي شده است. اين سامانه تنها پايگاه رسمي اطلاع رساني سهام عدالت در كشور مي باشد و خدمات آن نظير ارايه صورت وضعيت و صدور قبض پرداخت براي مشمولين برقرار شده و تا پايان شهريور ماه سال 13966 ادامه خواهد داشت. همچنين اطلاعيه ها، اخبار و پاسخ سوالات متداول در مورد سهام عدالت از طريق اين نشاني قابل دريافت است.

سامانه سهام عدالت با بانك اسامي و اطلاعات مشمولان سهام عدالت مرتبط بوده و خدمات آن به شرح ذيل است:

" اعلام مشمول بودن يا نبودن هر فرد در طرح سهام عدالت".

" اعلام وضعيت متوفي بودن مشمول ".

" صدور صورت وضعيت تسويه اقساط مشمول ".

" صدور قبض پرداخت مانده ارزش تسويه نشده سهام عدالت".

استفاده از سامانه سهام عدالت مشروط به ورود شماره ملي(كدملي) و برخي مشخصات هويت شخصي در سامانه است و ضرورت دارد اين اطلاعات توسط شخص مشمول يا ولي، قيم و يا وكيل قانوني وي با دقت وارد سامانه شود. همچنين، درج شماره تلفن همراه معتبر در سامانه جهت برقراري تماس يا اطلاع رساني احتمالي توسط سازمان خصوصي سازي الزامي است.

كليه مشمولين كه در دوره ده ساله اجراي طرح سهام عدالت از ابتداي سال1385 تا پايان سال1394 ثبت نام شده قطعي در تعاوني هاي سهام عدالت شهرستان ها بوده اند، مي توانند با مراجعه به اين سامانه، ضمن كسب اطلاع از مشمول بودن، صورت وضعيت تسويه اقساط خود را مشاهده يا از آن نسخه چاپي تهيه كنند.

افرادي كه طي سال هاي 1385 تا 1394 در طرح سهام عدالت ثبت نام اوليه نموده اند، ليكن فرآيند ثبت نام خود را پس از دريافت دعوت نامه، تكميل فرم اطلاعات و مراجعه به شركت هاي تعاوني سهام عدالت شهرستان ها در سال هاي مزبور ، تكميل نكرده و ثبت نام نهايي نشده اند، مشمول سهام عدالت محسوب نمي شوند.

مشخصات هويتي كليه مشمولين سهام عدالت تا دي ماه سال 1395 از طريق پايگاه سازمان ثبت احوال كشور اخذ و به روز رساني شده است و آخرين مشخصات هويتي مزبور ملاك عمل در اعلام وضعيت مشمولين و ارايه صورت وضعيت تسويه اقساط مي باشد.

در خصوص مشمولين سهام عدالت كه طبق اطلاعات اخذ شده تا دي ماه 1395 از سازمان ثبت احوال كشور، جزو فوت شدگان تعيين شده اند، متعاقبا از طريق سامانه سهام عدالت به همين نشاني اطلاع رساني خواهد شد.

مشمولين سهام عدالت مي توانند تا پايان شهريور ماه 1396 ، پس از مشاهده صورت وضعيت تسويه اقساط خود، در خصوص باقي مانده ارزش سهام تخصيصي كه به طور كامل از طريق سود شركت هاي سرمايه پذير تسويه نشده است، به مبلغي دلخواه كه بابت آن تمايل به پرداخت داشته و اين مبلغ را در سامانه تعيين مي كنند(حداقل مبلغ انتخابي 000ر100 ريال و حداكثر معادل مبلغي كه در رديف 6صورت حساب مشمول تحت عنوان باقيمانده ارزش اوليه سهام تخصيصي درج شده است) ، يك قبض پرداخت داراي شناسه واريز و معادل مبلغ انتخاب شده خود از سامانه دريافت نمايند. لازم به ذكر است، مشمولاني كه در صورت حساب خود از تخفيف برخوردارند، فاقد قبض پرداخت هستند و اكيدا  نيز نبايد هيچ وجهي به هر حساب ديگري واريز نمايند.

با توجه به شروع ارايه خدمات سامانه سهام عدالت از هفدهم اسفند ماه جاري و به منظور ايجاد شرايط مطلوب جهت استفاده از سامانه در روزهاي ابتدايي فعاليت آن، رقم سمت راست شماره ملي(كد ملي) به عنوان عدد مجاز جهت مراجعه به سامانه طي دوره ده روزه اول فعاليت آن تعيين شده است. بر اين اساس، جدول زمانبندي مراجعه به سامانه سهام عدالت طي ده روز اول فعاليت آن مطابق زير است:

جدول زمانبندي مجاز براي مراجعه به سامانه سهام عدالت در ده روز شروع فعاليت سامانه

رقم سمت راست كد ملي مشمول

تاريخ مراجعه به سامانه سهام عدالت

7

17/12/ 1395

8

18/12/ 1395

9

19/12/ 1395

0

20/12/ 1395

1

21/12/ 1395

2

22/12/ 1395

3

23/12/ 1395

4

24/12/ 1395

5

25/12/ 1395

6

26/12/ 1395

 

پس از برنامه ده روزه اول فعاليت سامانه،تا پايان شهريورماه 1396 كليه مراجعه كنندگان بدون محدوديت در عدد سمت راست كد ملي خود اجازه ورود به سامانه را دارند.

پرداخت هاي مشمولين سهام عدالت در اين مرحله فقط از طريق شعب بانك ملي ايران و يا از منوي پرداخت قبوض دستگاه هاي خودپرداز اين بانك صورت مي گيرد و مشمولين مي توانند مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از شناسه پرداخت و معادل مبلغ درج شده در قبض پرداخت كه از سامانه سهام عدالت دريافت مي نمايند و با در اختيار داشتن اين مبلغ، پرداخت كنند. پرداخت هرگونه وجهي درخصوص سهام عدالت به جز از طريق بانك ملي ايران و خارج از دو حالت فوق غيرقانوني است.

به مشمولين محترم سهام عدالت و ساير مردم عزيز كشور اكيدا توصيه مي شود در فرآيند اجراي طرح ساماندهي سهام عدالت از پرداخت هرگونه وجه به افراد ناشناس اعم از مراجعان حضوري به درب منازل يا از طريق واريز پول به حساب سايت هاي اينترنتي و  شبكه هاي اجتماعي و نظير آن به طور جدي اجتناب كنند . همچنين اعلام مي شود هر گونه معامله و خريد و فروش سهام عدالت و يا اقدامات مشابه كاملا غيرقانوني بوده و بلااثر مي باشد.

ورود به سامانه سهام عدالت و كار با سامانه توسط مشمولين محترم مستلزم كسب راهنمايي اوليه مي باشد. به همين منظور و جهت تسهيل موضوع و راهنمايي مشمولين، راهنماي سامانه سهام عدالت شامل توصيه هاي كلي و گام هاي ده گانه  نحوه كار با سامانه در صفحه اول سامانه قرار داده شده است. از مشمولين سهام عدالت درخواست مي شود قبل از شروع كار ، راهنماي آن را با دقت مطالعه و طبق مفاد آن اقدام كنند تا استفاده از خدمات سامانه براي آنان سريع و نتيجه بخش شود.

مشمولين سهام عدالت مي توانند براي اطلاعات بيشتر و دريافت پاسخ سوالات متداول در مورد طرح ساماندهي سهام عدالت، با سامانه تلفن گوياي سهام عدالت به شماره 83338 كه به همين منظور در سازمان خصوصي سازي مستقر است، تماس برقرار نمايند.

منبع خبر 

Pin It

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجوی آگهی ها

ما را در شبکه ها دنبال کنید...

آمار سایت

امروز570
دیروز616
هفته2377
ماه جاری12557
مجموع94914

اطلاعات بازدیدکننده

 • آی پی شما 54.167.245.235
 • مرورگر شما Unknown
 • ورژن
 • سیستم عامل Unknown

چه کسی آنلاین است

11
Online

1396-04-29

تاریخ و زمان

پنجشنبه, ۲۰ جولای ۲۰۱۷
پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶
پنجشنبه, ۲۵ شوال ۱۴۳۸

وضعیت آب و هوا

Clear

25°C

Tehran

Clear
Humidity: 24%
Wind: ENE at 11.27 km/h
Saturday
Sunny
24°C / 38°C
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
23°C / 38°C
Tuesday
Sunny
24°C / 38°C

دانش و فن آوری

برترین ها | bartarinha.ir

ایرنا خبرگزاری ج ا ا

مطالب تصادفی

IMG 3779

مصطفی از دخرآباد اعلام کرد :باتوجه به هفته جهانی مساجد ازطرف امام جمعه شهرکوهپایه دعوت وتجلیل از

خادمین مساجد بخش کوهپایه انجام شد (تحویل لوح تقدیر همراه باکارت هدیه )

آقای سجاد خبر داد:

هیئت محبان الزهرا (س) (دخرآبادی های مقیم مرکز) شمارا به عضویت درکانال تلگرام خود دعوت می نماید. در این کانال علاوه بر اطلاع رسانی درباره مراسم های هیئت ،

می توانید از مطالب متنوعی چون خبرهای روزانه ، حدیث و احکام، خبرهای فوری، ، گزارشات تصویری، مسابقه با جوایز ویژه و .... بهره مند شوید. مجموعه ای از بهترین ها برای شما در کانال هیئت محبان الزهرا(س)
@mohebanalzahra

دسته بندی: دانش و فن آوری

تا به حال سارقان خودرو از پیچ گوشتی و انبر برای باز کردن و راه انداختن خودرو استفاده می کردند. شاید این روش به زودی از رده خارج شود.

در حال حاضر فن آوری های جدید می تواند به دزد ها کمک کند. هکرهای کامپیوتر می توانند با فرستادن پیامک هایی به سیستم ضد سرقت خودرو، درهای برخی از اتومبیل ها را باز کنند و موتور اتومبیل را بدون کلید استارت بزنند.

این فیلم را ملاحظه فرمایید:

[video url="http://as7.asset.aparat.com/aparat-video/bf5d9d0e04094dfce1d7bc4b3e1353ba2066690__27163.mp4" poster="/images/stories/Alarm/haker.jpg" title="فن آوری و سارقین "]

خبرنامه گوحق