فیلم های سایت

آخرین مطالب

ربات و انسان
شنبه, 01 تیر 1398
Thumbnail ربات های چینی چند منظوره برای کنترل بمب تفکر غالب به ما می گوید که ربات ها قرار است ماشاغل ما را انجام دهند، اما ما انسان ها در عمل علاقه مند به همکاری های خود robot هستیم. اگر در سال 2013 به شهر...

فتنه بدتر از کشتار

فتنه بدتر از کشتار

«تصاویری خیره کننده از عروسی یک زوج جوان در خرابه های حلب»
خرابه های شهر حلب، پس زمینه تصاویر عروسی یک زوج جوان سوریه ای شد.
ندا مرعی ۱۸ ساله و حسن یوسف ۲۷ ساله، روز جمعه جشن عروسی خود را برگزار کردند.
از نکات جالب و متفاوت عروسی این زوج جوان با دیگر عروسی های امروزی، محل انتخابی آنها برای گرفتن تصاویر یادبود این روز مهم زندگی شان بود.
سوره: 7 , آیه: 27
اى فرزندان آدم زنهار تا شيطان شما را به فتنه نيندازد .
فتنه از كشتار بزرگتر است- سوره البقره آیه 217

حال و روز وحشتناک امروز سوریه علتی ندارد جزء نیت شوم دنیا طلبان همان کسانی که لیبی را شخم زدند و بی قانونی را حاکم کردند - آمریکا خوب میداند که در سوریه چه خبر است وحق با چه کسی است او نه تنها خبر دارد که گروه های تروریستی از کجا تامین مالی و پشتیبانی میشوند . بلکه نام تک تک شان را میداند و از افکار متحجرانه و قرون وسطی شان خبردار است - آمریکا خوب میداند که اگر اسد ایستادگی نکرده بود چیزی بنام سوریه باقی نمانده بود و همانند لیبی تبدیل به کشوری بی قانون شده بود که در هر تکه از زمین آن گروه حکومت میکردند .آمریکایی به همراه عربستان و ترکیه سناریوی امروز سوریه را بوجود آوردند هر کدام سهمی را از این اوضاع و احوال بدست آورند.
کمترین چیزی که ترکیه بدست آورد نفت نصف قیمت سوریه بود که توسط تروریست ها به او فروخته می شد .
عربستان مشکلات و خطرات داخلی را به فضای سوریه کشاند تا چند صباح بیشتر بر کرسی قدرت تکیه زند.
و اما مهمتر از همه آمریکا
این فرصت را بدست آورد که بازار تسلیحاتی را داغ کند - چماقی در دست گیرد و با آن چماق کشورهای دیگر را تحت کنترل در آورد. امروز وضعیت سوریه به مرحله ای رسیده که اگر آمریکایی ها تنها یک هفته دست از پشتیبانی عربستان و زنجیره فتنه سوریه بردارد همه چیز بسمت بهبود اوضاع پیش خواهد رفت .
ولی او اجازه نمی دهد که بحران پایان یابداو اولین کسی بود که بمحض پیروزی های اخیر ارتش و مردم سوریه در بازپس گیری مناطق تحت اشغال از تروریست شروع و اعتراض نمودند در پی او مقامات انگلیس صدایشان بلند شود و در نهایت ابلیس تحت حمایت او عربستان اعلام کرد که آماده است نیروی زمینی به سوریه اعزام کند.

Pin It

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما را در شبکه ها دنبال کنید...