نو آوری دیگری از آمازون

خودرو پستی شرکت آمازون


شرکت آمازون در راستای به صفر رساندن دی اکسید کربن درخواست ساخت خودرویی پستی را داده که علاوه بر استفاده از انرژی الکترونیکی – از راننده پیام صوتی دریافت میکند .البته این خبر غیرمنتظره ای نیست که در باره آمازون شنیده میشود چرا که چندی قبل خبری از استفاده آمازون ازکواد کوپتر شنیده شد.
سفارش هوایی با استفاده از کواد کوپتر


آمازون به کمک پهپادها قادر خواهد بود تا سفارشات مشتریانی که در فاصله ۱۵ مایلی(تقریبا ۲۴ کیلومتر) از مراکز این شرکت هستند را در کمتر از ۳۰ دقیقه تحویل آن‌ها دهد. آمازون برای پیشرفت وتوسعه پهبادهای خود آزمایش های جدیدی انجام می‌دهد تا این شرکت بتواند سرویس تحویل هوایی با کوادکوپتر را از رویا به واقعیت تبدیل کند. آمازون سرویس تحویل هوایی با پهپاد را طوری تنظیم کرده است که این سرویس مجهز به تکنولوژی و سیستمی خودسر باشد، دقیقا مشابه با خودروهای خودران پهپادها نیز می‌توانند بدون نیاز به خلبان وظیفه خود را انجام دهند.
کرونا و شرکت آمازون
ویروس کرونا برای هرکسی بد بود ولی برای شرکت آمازون دست آورد خوبی داشت چرا که در ایام کرونا ۷۴میلیارددلار برثروت آمازون افزوده شد آمازون را میتوان شرکتی نامید که که دنیای تجارت الکترونیک را متحول کرد با شیوع کرونا و تذکرات محدودیت رفت آمد سفارش آنلاین روز بروز افزایش یافت و بخت و اقبال آمازون روز بروزبهتر از قبل شد دراوت ۲۰۲۰آمازون با رسیدن به ثروت ۱۹۷/۵میلیارد دلار تبدیل به ثروتمند اول دنیا شد.

آمازون سفارش هوایی 

 

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.