گرانقیمت ترین کبوتر

کبوتر زیبای بلژیکی با قیمت ۱.۲ میلیون پوند گرانقیمت ترین پرنده جهان شد
یک کبوتر زیبا به نام New Kim که در زمینه مسابقات پرواز در مسافت های کوتاه، متوسط و طولانی رقابت می کند به صورت مجازی به فروش گذاشته شده و در حالی که قیمت اولیه آن ۱۸۰ پوند تعیین شده بود، طرفداران بسیاری پیدا کرده و ارزشی میلیونی یافته است. کبوتر New Kim که نژادی بلژیکی دارد بعد از ۳۰۰ پیشنهاد خرید اکنون ۱,۱۷۸,۷۰۵ پوند را به عنوان آخرین قیمت پیشنهادی خود می بیند در حالی که ۹ روز دیگر تا شرکت در این حراجی آنلاین باقی است.

در سال ۲۰۱۹ بود که یک کبوتر بلژیکی دیگر به نام Armando به قیمت ۱.۱ میلیون پوند (۱.۵ میلیون دلار) به یک میلیونر چینی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت داشت فروخته شد که در آن زمان سه برابر رکورد جهانی فروش یک کبوتر مسابقه ای بوده و در نبرد قیمتی بین دو میلیونر چینی به ثبت رسید.
این پرنده زیبا که از او با لقب «لوییس همیلتون کبوترها» یاد می شد. این در حالی بود که از این پرنده بلژیکی به عنوان بهترین کبوتر مسابقات پرواز مسافت های طولانی در تمام دوران یاد می شد. در حراج این پرنده رقابت شدیدی بین علاقمندان چینی به کبوترهای مسابقه آغاز شد در حالی که کبوترهای مسابقه ای سابقه ای طولانی در بلژیک داشته و به دلیل محبوبیت بالای مسابقات پرواز این پرندگان، کبوترهای مسابقه ای بلژیکی قیمت بسیار بالایی دارند.
کبوتر Armando که قهرمان مسابقات پرواز مسافت های طولانی بوده در نهایت با قیمت ۱.۴۲ میلیون دلار به یک خریدار ناشناس چینی فروخته شد. خریدار چینی البته به این خرید به چشم سرمایه گذاری نگاه کرده و خرید این پرنده باعث خواهد شد جایزه مسابقات پرواز کبوتر در چین به عددی هفت رقمی برسد. در همین حال ۷ جوجه کبوتر از فرزندان این پرنده گرانقیمت به قیمت متوسط ۲۱,۵۰۰ برای هر کدام به فروش رسیدند. از آنجایی که یک پرنده تا سن ۱۰ سالگی می تواند زاد و ولد داشته باشد، Armando که هنوز ۵ سال سن دارد می تواند یک سرمایه گذاری موفق در سال های آینده بوده و جوجه های بسیاری به دنیا بیاورد که هر کدام با قیمت هایی سرسام آور به فروش خواهند رسید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.