خشم از نماز

وحست از نماز
تصور کنید تمام فرق مسلمان از سعودی ها و یازده متحد برعلیه حوثی گرفته تا حزب الله لبنان و طالبان و النصره به یکباره در کنار هم قرار گرفته و رو دروی اطاق فتنه غرب قرار گیرند – چه اتفاقی خواهد افتاد در این هنگام نیاز به حتی سلاح در دست گرفتن نیست فقط کافی است همه یک نماز جماعت مشترک  برگزار کنند -طبعا دیدن این صحنه اطاق فتنه را متلاشی خواهد کرد . 
و اما بعد 
و این بار دشمن در قالب دوربین مخفی بسراغ نماز میرود چرا که نه ؛ نماز نقطه مشترک میان تمام مسلمانان است نمازی که مشترکات یکسان دارد یک خدا یک قبله یک ذکر و یک هدف . 
توضیح در باره این فیلم 
– محلی را انتخاب میکند که اتومبیل ها فقط میتوانند ۵ دقیقه توقف داشته باشند اتومبیل پارک و سرنشین جهت خرید به فروشگاه میرود دراین اثناء چندنفر با سجاده ولباس عربی خاص مسلمانان دوان دوان خود را به پشت اتومبیل پارک شده رسانده وسجاده ها را پهن وشروع به نماز خواندن میکنند. 
صاحب اتومبیل از فروشگاه بازمیگردد و قصد رفتن دارد ولی با یک گروه نمازگذار در حال سجده مواجه میشود . 
خشمگین شده ولی محبور است صبر کند بالاخره نماز تمام میشود و آماده رفتن میگردد ولی پلیس قصد جریمه کردن او را دارد چرا که به تابلو محدود پارک ۵ دقیقه توجه نکرده است . 
آنچه میتوان از ساخت این تکه فیلم برداشت کرد ؛ چیزی نیست جزء عیان شدن خشم دشمن از نماز مسلمانان ؛ او وقتی چند نفر مسلمان را در کنار یکدیگر مشاهده میکند که نماز مشغول هستند خشمگین میشود چرا که یک دیوار و فاصله محکمی میان خود و مسلمانان مشاهده میکند. 
خوب میداند که مسلمانان انرژی و قوت خود رااز نماز و ارتباط با آسمان بدست میآورند لذا نماز را هدف قرار میدهد . 
زمان آن نرسیده که فرق مسلمان دشمن واقعی را بازشناسند 
قرآن کریم دشمن مسلمانان را چنین توصیف میکند:

اى کسانى که ایمان آورده ‏اید از غیر خودتان [دوست و] همراز مگیرید [آنان] از هیچ نابکارى در حق شما کوتاهى نمى‏ورزند آرزو دارند که در رنج بیفتید دشمنى از لحن و سخنشان آشکار است و آنچه سینه‏ هایشان نهان مى‏دارد بزرگتر است در حقیقت ما نشانه‏ ها[ى دشمنى آنان] را براى شما بیان کردیم اگر تعقل کنید (۱۱۸)

هان شما کسانى هستید که آنان را دوست دارید و [حال آنکه] آنان شما را دوست ندارند و شما به همه کتابها[ى خدا] ایمان دارید و چون با شما برخورد کنند مى‏گویند ایمان آوردیم و چون [با هم] خلوت کنند از شدت خشم بر شما سر انگشتان خود را مى‏گزند بگو به خشم خود بمیرید که خداوند به راز درون سینه‏ها داناست (۱۱۹)

اگر به شما خوشى رسد آنان را بدحال مى‏کند و اگر به شما گزندى رسد بدان شاد مى‏شوند و اگر صبر کنید و پرهیزگارى نمایید نیرنگشان هیچ زیانى به شما نمى‏رساند یقینا خداوند به آنچه مى‏کنند احاطه دارد (۱۲۰) سوره ال عمران 

نتیجه 

دشمن هنوز درحال جتگ صلیبی با مسلمانان است او بیاد دارد که مسلمانان تا اندلس پیش رفتند و نمانده بود که کل اروپا تحت حاکمیت مسلمانان در آید . 

گدایی قدرت 

اطاق فتنه غرب ؛ وضعیت را بگونه ای در آورده که اگر کسی طالب قدرت برمردم خویش است میبایست این قدرت را با گدایی از آمریکا بدست آورد نمونه این ادعا را در مصر بنگرید آمریکا بدون توجه به رای مردم مصر به اخوانی ها حکومت را به نظامیان بازگرداند و اخوانی را به به بند کشید.

برای مشاهده این کلیپ اینجا را کلیک نمایید 

 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.